Elektrickevozy.cz

Trendy: hledáme redaktory | ankety Elektrickevozy.cz | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů roku 2020

Veletrh Amper 2020 zrušen. Je za tím opět koronavirus

  |  Luboš Srb  |  diskuze

Koronavirus se postaral o zrušení další automobilové akce. Po zrušeném slavném autosalonu v Ženevě teď došlo i na brněnský veletrh Amper 2020.

TIP: Kvůli smrtícímu koronaviru se ruší autosalon Ženeva 2020

Ten se měl uskutečnit za necelé dva týdny, v termínu od 17. do 20. března. Jenže strach ze šířící se epidemie nemoci COVID19 byl pro pořadatele velký, a tak se rozhodli nakonec akci zrušit – nebo dle oficiálního vyjádření přesunout z letošního na příští rok, aby to nevyznělo tak negativně.

“S ohledem na aktuální mezinárodní situaci šířící se epidemie nemoci COVID19, kdy počet nakažených rapidně narůstá a lze jen těžko predikovat další vývoj a také na žádost většiny vystavovatelů jsme byli nuceni přesunout konání veletrhu AMPER 2020 z plánovaného termínu 17.3.-20.3. 2020 do obvyklého termínu veletrhu AMPER 2021.” píše všem partnerským firmám pořadatel akce.

“Ochrana zdraví všech zúčastněných je pro nás absolutní prioritou. Tu bychom ale v případě konání veletrhu v původním termínu nebyli schopni zajistit, zejména nemožností zabránění vstupu rizikových osob.” Všichni pořadatelé tak dostali nabídku přesunutí své expozice na rok 2021. Konkrétní termín akce Amper 2021 však zatím není známý.

ŠTÍTKY:, , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení