Elektrickevozy.cz

Trendy: hledáme redaktory | ankety Elektrickevozy.cz | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů roku 2020

Inzerce

Propagujte produkt nebo službu na online magazínu Elektrickevozy.cz a oslovte denně kolem 20 tisíc čtenářů nebo za měsíc dokonce přes 600 000 návštěvníků, kteří zobrazí téměř 1 000 000 stránek!

Kdo jsme a co děláme

Jsme největší český online magazín o elektromobilitě, elektrifikaci dopravy a dopravě budoucnosti. Každý den o těchto tématech píšeme první a poslední. Uvádíme veškeré informace kolem elektromobility na pravou míru. V naší tvorbě najdete čerstvé aktuality a novinky, odborné testy, soutěže, názory a také naše vlastní seriály článků ze světa elektromobility.

Mezi našimi čtenáři jsou nejpočetnější skupinou lidé zajímající se celkově o automobily, cestování a samozřejmě také alternativní pohony, 87 % je mužů a 13 % žen, v produktivním věku 25-44 let se nachází přes 55 % čtenářů Elektrickevozy.cz.


Způsoby propagace

  • publikace PR článku (zobrazeného přímo mezi ostatními články)
  • klasický bannerový prostor pro inzerci (přes 500 000 návštěvníků za měsíc)

Podrobný ceník s veškerými možnostmi reklamy posíláme na vyžádání. Kontaktujte nás na emailu lubos.srb (zavinac) elektrickevozy.cz.


Proč právě na Elektrickevozy.cz?

Proč inzerovat právě u nás? Důvodů je více, ale například podle měření návštěvnosti máme okolo 50 % čtenářů z vyhledávačů a tito noví čtenáři u nás hledají relevantní informace – nejsou přitom čtenáři pravidelnými, a díky tomu pak dosahujeme vyšší efektivity kampaní než u webů s vyšší mírou pravidelných čtenářů (kteří mají tzv. “reklamní slepotu”). Důležitá jsou také čísla návštěvnosti a cena, kterou můžeme za kampaně nabídnout.

Mobilní zobrazení