Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | filmy o elektromobilech | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů roku 2020

Kamery zabudované v Tesle Model 3 pomohly usvědčit viníka autonehody

  |  Lucie Poláčková  |  2 komentáře

To, že jsou bezpečnostní kamery důležitou součástí aut opět dokazuje další případ ošklivé autonehody. Tentokrát Tesla Model 3 pomohla dopadnout bezohledného řidiče, který nehodu zavinil, ale z nepříjemné situace se pokoušel vykroutit. To ale nevěděl, že svědkem mu byly kamery zabudované v Tesle, díky kterým vyšla pravda na povrch.

Majitel Tesly projížděl státem Maryland, když v tom viděl, jak se nebezpečnou rychlostí blíží vozidlo, jehož řidič se dosti nevybíravým způsobem snaží dostat do prostředního pruhu. Takovou jízdou zasáhl dvě vozidla, z něhož jedno zcela vyjelo ze silnice.

Když se na místo po incidentu dostavily státní orgány, aby nehodu prošetřily, majitel Tesly je informoval, že má celou situaci natočenou na kameru. To bezohlednému řidiči úplně nehrálo do karet, protože ten se snažil vinu hodit na někoho jiného. Pořízené záběry tedy nakonec byly zaslány policii a ta vyhodnotila, že za vzniklou situaci opravdu může řidič rychle jedoucího auta. Nebýt kamer integrovaných do Tesel, pravda možná nikdy nezvítězí nad lží, protože nikdo jiný by vinu řidiče nemohl dosvědčit.

Don’t lie to the cops when a Model 3 is directly behind you (especially when you hit another Model 3)… from teslamotors

zdroj: Teslarati

ŠTÍTKY:, , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RomanMira Recent comment authors
  Přihlásit k odběru  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Mira
Mira

No jo, řidičský čuňata se najdou všude….

Roman
Roman

na PC by mu to prošlo – asi se zapomněl

Mobilní zobrazení