Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | koronavirus | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů pro rok 2020

Elektromobil BMW i4 dorazí v roce 2021. Už známe i specifikace

  |  Martin Skořepa  |  diskuze

Sportovně střižené kupé, které nabídne vysoký cestovní komfort. To má být nový elektromobil BMW i4, na který si však ještě pár let počkáme…

První informace o modelu i4 se začaly objevovat už před více než rokem a postupně jsme si mohli udělat krásný obrázek o tom, jaký automobil vlastně v Mnichově chystají. BMW i4 má být více běžný automobil než elektromobil, což už samotným vzhledem dokonale splňuje. A samozřejmě nabídne velmi zajímavé parametry, se kterými bude chtít konkurovat především Modelu 3 od Tesly (test).

Pod kapotou najdeme výkonný elektromotor s hodnotou 530 koní, díky čemuž má nový elektromobil BMW zvládnout stovku pod 4 sekundy a jet max. 200 km/hod. 80kWh battery pack obstará dojezd až 600 km na jedno nabití, dle normy WLTP. Reálně to samozřejmě bude méně. Rychlonabíjet půjde výkonem až 150 kW, což zajistí dobití baterie na 80 % za pouhých 35 minut.


TIP: Chystaný elektromobil BMW i4 vypadá docela normálně, zvenku i zevnitř

Chystané BMW i4 má být světu slavnostně odhaleno později v roce 2020 a výroba by měla začít v Mnichově během první poloviny roku 2021.

zdroj: Autoblog

ŠTÍTKY:, ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení