Elektrickevozy.cz

Trendy: hledáme redaktory | ankety Elektrickevozy.cz | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů roku 2020

Youtuber přezul Teslu, ale netradičně. Místo kol použil sněžné pásy

  |  Martin Skořepa  |  diskuze

Jeden z majitelů Modelu 3 se rozhodl provést dost netradiční experiment. U elektromobilu odstranil zadní kola a nahradil je sněžnými pásy, které jsou určené pro čtyřkolky.

TIP: Slovenská policie vtipkuje, že si pořídí tank od Tesly

Jako nápad to zní šíleně. Koneckonců co byste čekali od youtubera, který se chce zviditelnit. Někde na horách tak sundal zadní kola u Modelu 3 (test), který má pohon právě zadní nápravy, a nahradil je sněžnými pásy. Někomu to možná bude připadat, jako by proměnil Teslu v tank, ovšem přesnější je, že auto obul do pásů určených pro sněžné čtyřkolky. Přední kola pak zůstala klasická.

Nicméně klučina toho na sněhu moc nepředvedl. Šlo jen o takové promo s žádostí o lajky a pokud prý získá popularitu, tak slibuje, že příště ukáže a dovolí si více. Je otázkou, jestli si netroufl na větší zrychlení a svižnější jízdu se sněžnými pásy kvůli tomu, že nejsou dělané pro tak výkonný vůz a jelikož každý pás vychází na více než 100 tisíc, tak by se případný karambol mohl pěkně prodražit.

ŠTÍTKY:, ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení