Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | filmy o elektromobilech | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů roku 2020

Magazín Elektrickevozy.cz je jedničkou na trhu. Děkujeme za přízeň!

  |  redakce  |  3 komentáře

Rok 2019 pomalu končí, a tak je ideální čas na to se ohlédnout zpět a poděkovat všem našim čtenářům!

TIP: Nejčtenější články roku 2019? Zaujal ICING, Tesla Semi či výbuch vodíku

Jak možná víte, online magazín Elektrickevozy.cz patří mezi jedny z prvních zpravodajských webů v České republice zaměřených na elektromobilitu, elektrifikaci dopravy a celkově elektrifikovanou budoucnost dopravy.

V roce 2019 jsme dosáhli rekordní návštěvnosti přes 500 tisíc čtenářů za měsíc, přičemž za celý rok jsme zaznamenali celkem přes 3,3 miliony čtenářů. To je 3x více, než v roce 2018. Vzhledem k tomu, že se u nás prodává stále jen zanedbatelné procento čistě elektrických aut a ani s přispěním prodejů hybridů a plug-in hybridů to není nic dramatického, jde o dosažená čísla návštěvnosti, kterých si opravdu velmi vážíme, protože je zde vidět značný zájem o elektrické vozy nejen u majitelů a fanoušků, ale i veřejnosti.

Nejen rekordní návštěvnost, ale také rekordní počet článků. V roce 2019 jsme na Elektrickevozy.cz publikovali přes 1 500 článků, což je zhruba 3x více než v roce 2018. Měsíčně přinášíme přes 150 článků a dozvíte se tak u nás opravdu vše, co je potřeba, včetně různého exkluzivního obsahu, rozhovorů, či praktických testů. Stejně tak i počet testů, které jsme vydali v letošním roce, je rekordní. Bylo jich přes 30. Pro rok 2020 chystáme několik změn a hlavně pak velké novinky, se kterými budeme mnohé dále vylepšovat!

Tímto chceme všem našim čtenářům poděkovat za přízeň! Ale také je to pro nás velký závazek a motivace do příštího roku, abychom opět přinášeli co nejlepší, nejrychlejší a odborné zpravodajství kolem elektromobility a budoucnosti dopravy. Děkujeme!

ŠTÍTKY:, , , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Elon PižmoHarryKerosin Recent comment authors
  Přihlásit k odběru  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Kerosin
Kerosin

Děkuji.
Štastný Nový i nový rok.

Harry
Harry

Také děkuji a hodně sil do roku 2020…

Elon Pižmo
Elon Pižmo

1

Mobilní zobrazení