Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | koronavirus | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů pro rok 2020

Skvělý dárek pod stromeček? Nezapomenutelná jízda s elektromobily Tesla

  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze

Zažijte pořádnou jízdu s elektromobily Tesla! Díky Čechům z projektu Teslička.cz si již nyní můžete na vlastní kůži vyzkoušet jízdu autem budoucnosti. Na výběr je z kompletní řady – Model S, Model 3, Model X.

O elektromobilech se dnes hodně mluví, ale pokud chcete víc než jen to, doporučujeme si je opravdu vyzkoušet a sednout klidně přímo za volant a sešlápnout pedál akcelerace. Cítíte to brutální zrychlení? Slyšíte to ticho? A vidíte, jak se lidé na ulici za vámi ohlížejí? Je to něco neskutečného, zcela jiného než znáte z klasických aut, a hlavně je to hodně návykové.

Teslička.cz nabízí jízdy Teslou, konkrétně s Modelem S, Modelem 3 a Modelem X. Stačí si jen vybrat. Posadit se můžete na sedadlo spolujezdce, ale klidně také přímo za volant a stát se na chvíli opravdu řidičem Tesly. Během jízdy se o autě dozvíte první i poslední, instruktor vám auto představí a zodpoví veškeré vaše dotazy. Stačí se jen ptát a celý program si náležitě užít!

Pokud jde o ceny, nejlevnější možnost vyzkoušení Tesly vyjde na 1 990 korun s DPH a máte možnost se nechat svést na 30 minut s Modelem S nebo 3. Nejdražší Model X je za příplatek 900 korun. Pokud budete chtít sedět za volantem a elektromobil řídit, příplatek je u všech modelů taktéž 900 korun. A pokud by vám 30 minut nestačilo, taktéž za 900 korun si můžete dokoupit dalších 15 minut a protáhnout si tak zážitek na 45, nebo až 60 minut.

Navíc nyní po zadání promokódu “ELEKTRICKEVOZYCZ” (bez uvozovek) u objednávky obdržíte slevu 30 % na zážitkovou jízdu.

Kromě zážitkových jízd nabízí Teslička.cz také pronájem elektromobilů Tesla, firemní eventy, svatební odvoz, či smluvní přepravu. Veškeré služby a podmínky najdete přímo na stránkách www.teslicka.cz.

ŠTÍTKY:,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.

Diskuze uzavřena

Mobilní zobrazení