Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | koronavirus | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů pro rok 2020

Největší carsharing elektromobilů půjčí i nové Audi e-tron

  |  Luboš Srb  |  diskuze

E-carsrent se už nějakou dobu může pochlubit největší carsharingovou flotilou elektromobilů v ČR, které se zatím ani zdaleka žádný jiný carsharingový hráč nemůže vyrovnat. A brzy E-carsrent konkurenci uteče ještě více.

Společnost aktuálně nabízí 114 plně elektrických vozů značky Volkswagen, modely e-Golf a eUp. Půjčit si je může de facto každý, kdo do Prahy přijede třeba i jen jako turista na pár dnů. Výhodou je nejen snadné vypůjčení, ale také samozřejmě jednoduché ovládání, nebo velmi praktická možnost dobíjení zdarma a parkování zdarma včetně barevných zón. Koneckonců o službě jako takové už jsme psali a sami ji vyzkoušeli.

Do početné flotily E-carsrent se má již brzy přidat naprostá novinka, luxusní a plně elektrické Audi e-tron, které mělo teprve ve čtvrtek českou premiéru na veletrhu e-Salon. A podle našich informací nepůjde jen o pár kusů, ale rovnou o 100 kusů (!), které budou vybraným zájemcům někdy od začátku příštího roku k dispozici pro zapůjčení.

Samozřejmě podmínky budou podstatně přísnější, než v případě vypůjčení dosavadních elektromobilů z nabídky E-carsrent, Volkswagen eGolf nebo eUp, což je pochopitelné. Vždyť doporučená koncová cena Audi e-tron činí 2 091 900 korun včetně DPH. Na konkrétní podmínky si však ještě budeme muset počkat.

zdroj: e-carsrent, e-salon

ŠTÍTKY:, , , , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení