Elektrickevozy.cz

Trendy: elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | elektromobily nebo hybridy? | TOP 10 elektromobilů pro rok 2020

Elektroautíčka Revolt si nyní můžete půjčit i přes HoppyGo

  |  Luboš Srb  |  diskuze

Český startup Revolt domluvil spolupráci s P2P carsharingem HoppyGo, takže malá, žlutá, zábavná a hlavně také plně elektrická autíčka pro 1-2 osoby bude možné si jednoduše zapůjčit klidně na celý den.

Tip: Zkušenosti: Půjčovna HoppyGo jako cesta za elektromobilem?

Ačkoliv obě společnosti půjčují auta veřejnosti, domluvily se na spolupráci, protože každá funguje vlastně jiným způsobem a obě z toho mohou těžit – Revolt má vlastní flotilu vozů a ty půjčuje zákazníkům v rámci městského carsharingu, naopak HoppyGo je tzv. P2P carsharingem, který půjčuje zákazníkům auta jiných majitelů. A tak vlastně do sebe krásně zapadá i spolupráce těchto dvou firem.

Revolt si otestuje a hlavně nabídne jednodušší možnost, jak si zapůjčit přes službu HoppyGo auto rovnou na celý den za výhodnějších podmínek (650 Kč) než když platíte s minutovým tarifem (6 Kč za minutu). A pro HoppyGo to znamená obohacení již tak bohaté nabídky vozů, přičemž malé elektroautíčku od Revolut patří mezi ty nejlevnější kousky, jaké přes tuto službu seženete.

Na stránkách HoppyGo si nyní můžete vypůjčit některý z celkem pěti kousků elektromobilu Revolt, který pochází od čínského výrobce Jiayuan, na celý den za 650 korun včetně pojištění (5% spoluúčast a kauce 5 000 Kč). Auto má předplacené parkování na všech modrých zónách v Praze. Dojezd činí 114 km na jedno nabití. V případě zapůjčení na 3 a více dnů je pak cena za den ještě o něco nižší.

V nabídce HoppyGo je přes 1 500 vozů, přičemž kromě maličkého elektromobilu Revoltu je zákazníkům k dispozici také například Volkswagen e-Golf, BMW i3, Tesla, a další kousky.

ŠTÍTKY:, , , , , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení