Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | koronavirus | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů pro rok 2020

Chcete volnou vstupenku na veletrh AMPER 2019?

  |  Luboš Srb  |  2 komentáře

Již příští týden se v České republice uskuteční 27. ročník veletrhu AMPER, na kterém se mimo jiného objeví spousta elektromobilů a dalších produktů a služeb z oblasti elektromobility.

Tip: Elektromobilita rozproudí brněnský AMPER

Chcete být také u toho? Díky redakci ElektrickeVozy.cz, která je mediálním partnerem akce, nyní může 30 šťastných zájemců získat vstupenku zcela zdarma! Stačí, když se nám ozvete na redakční email “lubos.srb (zavináč) elektrickevozy.cz” a do předmětu napíšete “Chci jet na AMPER 2019”. Prvních 30 soutěžících, kteří splní toto jednoduché pravidlo, vyhraje 1 ks volné vstupenky. Výhru pošleme taktéž po emailu. Soutěž poběží do pondělí 18. března.

Veletrh AMPER 2019 je největší a nejvýznamnější elektrotechnická událost v regionu střední Evropy. Uskuteční se ve dnech 19. – 22. 3. 2019 na brněnském výstavišti. Součástí veletrhu AMPER je i přehlídka elektromobility AMPER MOTION.

ŠTÍTKY:, , , , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PavelKerosin Recent comment authors
  Přihlásit k odběru  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Kerosin
Kerosin

Tak už nám to začalo… :-)
Tak kdopak jste tu (na Ampéru) co viděl zajímavého? – na co se mám jít podívat?

Pavel
Pavel

Byl jsem tam dnes a tímto bych chtěl poděkovat panu Srbovi za vstupenky. Konečně jsem viděl všechny Tesly naživo a pěkně pohromadě. Samozřejmě i další elektroauta od Hyundai, Nissan, Audi, Kia, Jaguar, Fiat…

Mobilní zobrazení