Elektrickevozy.cz

Trendy: hledáme redaktory | ankety Elektrickevozy.cz | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů roku 2020

Video: U dalšího Modelu 3 upadl zadní nárazník, rovnou za jízdy

  |  Martin Skořepa  |  1 komentář

Tesla nemá se svou kvalitou výroby příliš dobrou pověst a je jasné, že v tomto směru má rozhodně ještě prostor ke zlepšení.

Upadlý nárazník u nejnovějšího případu Modelu 3 | foto: Rahul Nowlakha

TIP: Z elektromobilů Tesla Model 3 odpadává zadní nárazník

Tesly se rozpadají za jízdy?

Nejnovějším případem je zadní nárazník, který u Modelu 3 upadl rovnou za jízdy. Podle videozáznamu přímo z auta to vypadá, že k tomu došlo opravdu zničehonic, bez nějakého vlastního přičinění.

Jako jedno jednoduché vysvětlení se samozřejmě nabízí horší kvalita a dílenské zpracování v případě tohoto daného kusu vozu, navíc s přispěním horšího počasí. Ale dokud nebude situace prošetřena, je to jen spekulace.

Nicméně postižený majitel musel řešit ještě další problém, jako by toho nebylo dost. Po zavolání na servisní linku Tesly se nedočkal pomoci a prý mu dokonce člověk na lince řekl, že to byl prostě jen boží skutek. Automobilka změnila svůj názor a uznala opravu v rámci záruky až poté, co se majitel vozu obrátil přímo na manažera v Tesla pobočce se svým právníkem.

Zajímavé je, že se podobný problém objevil již dříve a taktéž u Modelu 3, kterému odpadl taktéž zadní nárazník za hustšího deště a při jízdě v hluboké vodě. Ale jde pouze o pár náhlášených případů, zřejmě nic většího, kvůli čemu by bylo potřeba svolávat všechny Modely 3 do servisu na opravu.

ŠTÍTKY:, , , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
eLzyx Recent comment authors
  Přihlásit k odběru  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
eLzyx
eLzyx

problém nebude v krytu nárazníku jako takovém, ale v tom zakrytování podvozku, které na něj navazuje. Pár lidí si stěžovalo, že neměli dotažené šrouby držící tento kryt. Případně šrouby již chyběly. Ani design tohoto plastu není úplně ideální. Drží v úzké přední části a pak je chycen v ploše až uprostřed. Kraje tak mohou mít tendenci se prohýbat a pokud naberou vodu, tak to s sebou vezme i ten kryt zadního nárazníku.

Mobilní zobrazení