Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | koronavirus | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů pro rok 2020

Cupra odhaluje interiér koncepčního elektromobilu

  |  Jakub Mokříš  |  diskuze

Cupra již brzy odhalí koncepční vůz, který je prvním silničním elektromobilem španělské značky. Cupra nabízí s tímto konceptem vizi budoucnosti individuální mobility, která spočívá v nevšední kombinaci účelného designu a charakteru opravdových sportovních vozů.

Na výrazně tvarované linie exteriéru koncepčního vozu navazuje jeho interiér. Ve vnitřním prostoru se prolínají prémiové materiály s vyspělou technikou. Cílem designérů bylo vytvořit interiér s dokonalou rovnováhou mezi zaměřením na řidiče a komfortem cestujících.

Ústředním motivem vnitřního designu má být harmonie a vyváženost. Pozornost je věnována jak řidiči, tak cestujícím, sportovním výkonům i praktičnosti. Koncepční vůz Cupra má přinášet nové představy o tom, co může značka nabídnout.

Vozidla, jako je nový koncepční vůz, dokládají pokrok značky v oblastech internacionalizace vlastní produktové řady a vývoje exkluzivních produktů, poskytujících ideální kombinaci sportovních výkonů, hospodárnosti a adaptability na náročném globálním trhu.

Koncepční automobil bude vystaven na IAA ve Frankfurtu nad Mohanem.

ŠTÍTKY:, , , , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení