Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | koronavirus | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů pro rok 2020

Pražský carsharing Anytime s hybridy od Toyoty zasáhl výpadek

  |  Luboš Srb  |  diskuze

Tři týdny po zahájení carsharingové služby Anytime v Praze se společnost dnes odpoledne potýkala s výpadkem, kvůli kterému nebylo možné půjčovat auta a dokonce se ani dovolat na infolinku.

Tip: Test Anytime carsharing: služba nejen pro pražské manažery

Firma to oznámila dnes odpoledne na svém facebookovém profilu, kde konkrétně uvedla: “Spadly nám servery a díky tomu nám nefunguje ani infolinka. Pokud něco urgentně potřebujete, volejte nám prosím na číslo 608 703 441.”

Dále také Anytime skrze sociální sítě radí, co dělat, pokud již máte auto zapůjčené a nejde vám pochopitelně z důvodu nedostupnosti služby vrátit. “Pokud máte auto právě teď půjčené a nemůžete ukončit pronájem, jen prosím zaparkujte, dejte páku do polohy P, vypněte zapalování a od auta můžete odejít. Stržené peníze vám budeme kompenzovat. Stačí, když nám napíšete na info@anytimecar.cz.”

Pokud se tedy problém s nedostupností carsharingové služby Anytime týkal i vás, ozvěte se a dostanete kompenzaci.

S novým carsharingem Anytime je možné cestovat po Praze od začátku května. Jedná se o velmi jednoduchou službu, s jednoduše ovládanými hybridními toyotami, s přehlednými podmínkami s cenou již od 1,99 Kč za minutu jízdy. Podrobnější informace jsme přinesli v našich dřívějších článcích a také v samotném testu této carsharingové služby.

ŠTÍTKY:, , , , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení