Elektrickevozy.cz

Trendy: hledáme redaktory | ankety Elektrickevozy.cz | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů roku 2020

Nový plug-in hybrid VW Passat GTE vyjde na nejméně 1 126 900 Kč

  |  Luboš Srb  |  2 komentáře

V České republice začal prodej modernizované osmé generace populárního Volkswagenu Passat. U základní spalovací varianty začíná cena na 750 900 Kč, u elektrifikované verze v podobě plug-in hybridu Passat GTE pak dáte v základní konfiguraci nejméně 1 126 900 Kč.

Bestseller střední třídy, který letos překonal milník 30 milionů vyrobených vozů, nabízí nyní ještě více komfortu, optimalizovaný design a nejmodernější technologie v oblastech konektivity a informačních, zábavních a bezpečnostních systémů.

Nový Volkswagen Passat GTE (2019) přináší vylepšený plug-in hybridní pohon s celkovým výkonem 160 kW (218 koní), přičemž základem je přeplňovaný benzínový motor 1.4 TSI s přímým vstřikováním paliva (výkon 115 kW, 156 koní), doplněný elektromotorem (85 kWh, 115 koní) a sadou 13kWh Li-Ion akumulátorů (což je oproti původním 9,9 kWh 31procentní zlepšení), které mají zajistit dle normy WLTP dojezd až 57 km, resp. 55 km, v karosářských verzích Limuzína a Variant. Nabíjení je možné 3,6kWh nabíječkou, což zabere méně než 4 hodiny.

Tip: Test Volkswagen Passat GTE (2016): vzpomínka na dokonalost

Nicméně v případě zájmu o plug-in hybridní variantu nového Passatu si zájemci ještě budou muset počkat, neboť bude na trh uveden o něco později, nejspíše během letních prázdnin.

ŠTÍTKY:, , , , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
radOndraH Recent comment authors
  Přihlásit k odběru  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
OndraH
OndraH

opravte si, prosím, ty kWh/kW ;)

rad
rad

V rámci elektrického džihádu se detaily nikdo nezabývá. Hlavní je držet se ideologie a počet článků za den.

Mobilní zobrazení