Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | filmy o elektromobilech | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů roku 2020

Tchajwanská armáda si oblíbila elektromobil Tesla Model 3

  |  Martin Skořepa  |  diskuze

Tchajwanské vojenské policii se Tesly zalíbily natolik, že po pořízení dvou Modelů 3 nyní chce svou flotilu rozšířit ještě o dalších až 20 kousků.

TIP: Slovenská policie vtipkuje, že si pořídí tank od Tesly

Elektromobil Tesla Model 3 (test) se již osvědčil ve službách taxi, u policie, nebo u mnoha různých organizací a firem. Je to jednoduché, protože právě tenhle nejnovější model od Tesly vyniká skvělým poměrem cena/výkon a z dlouhodobého hlediska se vyplatí především pak díky nižším provozním nákladům.

Tchajwanská vojenská policie přišla již dříve s tenderem za 100 tisíc dolarů, který vyhrály elektromobily Tesla (2x Model 3 Standard Range Plus, který má dojezd cca 350 km, což je po ostrově s rozlohou zhruba poloviční oproti ČR více než dostatečné) a k tomu ještě státní orgán získal další vybavení, např. nabíječky a bateriový systém se solárními panely.

Vojenská policie ROCMP na Taiwanu nyní údajně objednala až 20 dalších Modelů 3 do své flotily. Očekává, že ušetří 6 000 dolarů ročně na provozních nákladech.

zdroj: Electrek

ŠTÍTKY:, , , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení