ElektrickéVozy.cz

Trendy: elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | elektromobily nebo hybridy? | autonomní auto | počet elektromobilů v ČR

Sraz elektromobilistů v Boskovicích: zažijete napětí a zábavu

  |  1 komentář  |  autor: Luboš Srb

Zahlédnout elektromobil dnes už není takový problém. Stačí se projít po městě a víc se dívat. Vypadá to, jako by se s elektromobily roztrhl pytel. Najednou je tu i mnohem více akcí a srazů, na kterých se s elektromobilem může seznámit kdokoli.

 

Takový bude i sraz v Boskovicích. V sobotu 22. září 2018 – a to v krásném Westernovém městečku na jižní Moravě. Typů elektromobilů v ČR nejezdí mnoho a tak se na každém srazu dá potkat s většinou z nich – Tesla X+S, BMW i3, Peugeot, Renault, Mitsubishi, VW, Nissan, KIA, Hyundai.

Elektromobilisté jsou většinou ochotní a svezou zájemce po okolí. Vždyť to sami znáte, nejlepší je vždy vlastní zkušenost. A kde získat nejvěrohodnější informace, než od těch, kteří elektromobily denně používají a najezdí s nimi i několik tisíc kilometrů měsíčně.

Organizátoři spolu s Asociací pro elektromobilitu v České republice a partnery srazu, připravili několik soutěží o hodnotné ceny. Lze například vyhrát malou ostrovní elektrárnu nebo LED svítilnu a mimo jiné i týdenní bezplatné zapůjčení elektromobilu VW. 

Westernové městečko v Boskovicích nebylo pro sraz zvoleno náhodou. Celý den je zde bohatý program. Rodiny elektromobilistů, tak nebudou muset (stále dokola) poslouchat diskuze na téma elektromobility v ČR. Mohou si raději zapůjčit kozičky a projet se na koních, nebo si pohladit oslíka.

I míst k dobíjení elektromobilů je zde dost, stačí se podívat na mapu.

Lze také navštívit divadlo nebo se skamarádit s indiány. Na koho indiáni a zvířátka nezbudou, má na výběr ještě z mnoha jiných aktivit. Půjčení kostýmů, lanové centrum, rýžování zlata, vršek pokladů nebo se můžete jít podívat na novou ohnivou show. Ohnivou vodu lze nalézt naproti v saloonu.

Ti, kteří mají chuť zapojit se do soutěže a registrují se, vyhrávají už při registraci. 

A jaká je jejich výhra? Vstupenky na celodenní program a večeře u Šedýho vlka – to vše 22. září 2018. Tak se nezapomeňte včas registrovat.

Každý registrovaný účastník obdrží i několik drobností od partnerů srazu. Podařilo se zajistit i malý dárek přímo z výrobního závodu Tesly z Freemontu.

Pokud jste soutěživí a toužíte po skvělé výhře, už nyní můžete trénovat. Ve Westernovém městečku, můžete svoje dovednosti prověřit střelbou z luku a v hodu tomahawkem. Místo zlata se bude těžit lithium, jehož cena neustále stoupá.

Na regulérnost všeho bude dohlížet místní Sheriff, který bude i vyhlašovat výsledky na večerním elektrobálu. Budou se hrát písničky k tanci i ke zpěvu a před půlnocí dojde také na písně skupiny, která už odedávna propaguje elektromobilitu – AC/DC.

Nemůžete se za námi zastavit do Boskovic a přitom rádi vyhráváte? Organizátoři mysleli i na vás. Připravili on-line elektromobilní soutěž. Musíte správně odpovědět na tři vědomostní otázky. Z těch, kteří zodpoví všechny správně, vylosuje zástupce westernového městečka večer na bále výherce.

A co je hlavní výhra? Týdenní zapůjčení druhého elektromobilu VW (včetně energie na 10 000 km) Jednoduše a zkrátka nepřijde ani dalších šest výherců v pořadí. Na tyto výhry tedy můžete dosáhnout i vy – a to z tepla a pohodlí svého domova. Stačí si zahrát on-line soutěž.

Jistě vás zajímá, co se všechno bude na Prvním elektro westernovém srazu dít. Podívejte se na celý sobotní program.

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
alien5 Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
alien5
alien5

Spravne : Elektromobilisté jsou většinou ochotní a svezou zájemce po okolí. Vždyť to sami znáte, nejlepší je vždy vlastní zkušenost. A kde získat nejvěrohodnější informace, než od těch, kteří elektromobily denně používají a najezdí s nimi i několik tisíc kilometrů měsíčně.

7 elektromobilů "známých značek" s dojezdem 400+ km

7 elektromobilů „známých značek“ s dojezdem 400+ km

DNES  |  Luboš Srb  |  4 komentáře

Elektromobily dělají obrovské pokroky a nejde přitom jen o Teslu, která před lety spustila vlnu nové elektrizující éry. I…

Škoda Auto otevřela v Mladé Boleslavi rychlonabíjecí stanici

Škoda Auto otevřela v Mladé Boleslavi rychlonabíjecí stanici

DNES  |  Luboš Srb  |  2 komentáře

Město Mladá Boleslav, sídlo společnosti Škoda Auto, se s podporou české automobilky a energetické společnosti Ško Energo připravuje na…

Volkswagen chce prodat 10 milionů elektroaut nové generace

Volkswagen chce prodat 10 milionů elektroaut nové generace

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Ve Volkswagenu se pustili do vývoje čistě elektrických vozů s vervou. Však mají také nemalé cíle. Důkaz toho, že…

Mobilní zobrazení