Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | koronavirus | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů pro rok 2020

Plně elektrický Batmobil? Součást české aplikace carsharingu

  |  Luboš Srb  |  diskuze

Je spousta fanoušků, kteří sní o tom, že usednou za volant Batmobilu a honí v něm všechny ty padouchy kolem. A co teprve, pokud by byl speciální vůz komiksového hrdiny Batmana v plně elektrickém provedení!

Tip: Nový vtípek u Tesly: umělé prdící zvuky vás zaručeně rozesmějí

Podobně jako například Elon Musk z Tesly rád přidává do svých elektrických aut různé vtípky, resp. Easter Eggy, něco podobného jsme objevili po aktualizaci také v jedné české carsharingové aplikaci. Jde o Flexiauto od Innogy, ve kterém je před schválením registrace nového zakázníka možné si zdarma zapůjčit smyšlený Batmobil a alespoň virtuálně tak vyzkoušet některé možnosti aplikace.

Ale jak už bylo řečeno, nejde o obyčejný Batmobil, je v plně elektrickém provedení – dle specifikací jde o ekonomický typ vozidla, nicméně ani o výkon jistě nebude nouze. Navíc zde máme rekordní dojezd, který má být až 1 000 km na jedno nabití. A nechybí ani takové maličkosti, jako je chybějící SPZ – to aby si policisté nemohli dohledat majitele vozu v případě předpokládaných přestupků za například rychlou jízdu, či jízdu na červenou. Zkrátka při honění se za padouchy musíte porušovat i pár zákonů.

ŠTÍTKY:, , , , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení