Elektrickevozy.cz

Trendy: hledáme redaktory | ankety Elektrickevozy.cz | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů roku 2020

Peugeot přidává ke svým elektroautům 6 měsíců nabíjení zdarma

  |  Martin Skořepa  |  diskuze

Peugeot (zatím jen) ve Velké Británii přichází s poměrně zajímavou nabídkou, se kterou zvýhodňuje svá auta do zásuvky.

TIP: Elektromobily Peugeot e-208 a e-2008 mají české ceny. Nejlevnější koupíte za 810 tisíc

Všichni noví zákazníci na ostrovech pořizující si jakékoliv auto značky Peugeot do zásuvky, tedy elektromobil nebo plug-in hybrid, nyní získají zdarma nabíjení od partnerského firmy Polar Plus (největšího provozovatele veřejných nabíjecích stanic s více než 7 tisíci nabíjecími místy), a to na 6 měsíců.

Pokud se teď ptáte, jakých modelů se konkrétně tato nabídka týká, tak jsou to plug-in hybridy: 3008 SUV, 508, 508 SW, a elektromobily: e-208, e-2008 (který teprve půjde brzy objednat).

S nabídkou v podobě nabíjení zdarma již v loňském roce přišla automobilka Volvo, která má jednak nabídku ne na 6 měsíců, ale rovnou na celý rok od pořízení nových vozů do zásuvky, ale navíc ještě zákazníci mohou dobíjet kdekoliv a peníze pak za dobíjení získají zpětně dle zvolené taxy. A také se vztahuje na Českou republiku.

Zpátky ale k Peugeotu. Ten pro příští roky slibuje velkou elektrickou ofenzivu, neboť musí splnit emisní limity v EU, stejně jako ostatní automobilky. Konkrétně Francouzi plánují nabízet nejpozději od roku 2023 všechny své nově prodávané modely i v elektrické variantě, aby měl zákazník větší výběr.

ŠTÍTKY:, , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení