Elon Musk vydal svůj další song

3. 2. 2020  |  Jakub Mokříš  |  komentovat

Ano, těžko se tomu titulku věří. Musk, který už se úspěšně angažuje v kdečem, vydal svůj song.

TIP: Elon Musk prozradil, se kterými auty aktuálně jezdí

“Don’t Doubt Ur Vibe”, tak se Muskův výtvor jmenuje a podle kritiků to prý není nic příšerného, z čeho by se citlivějším jedincům mělo dělat nevolno. Nejedná se ale o první Muskův hudební počin. Jeho prvotina se jmenovala RIP Harambe a vzdávala hold gorile ze zoo v Cincinnati, která předčasně zemřela.

Novinka je však o dost tanečnější a je to prakticky zcela odlišný žánr. Hlas je však Muskův a z jeho “pera” pochází i text. Poslechnout si ji můžete třeba na Apple Music či Spotify, ostatně Elon na svůj Twitter sám odkaz umístil. Šéf Tesly nás tak nepřestává překvapovat a sami jsme zvědavi, s čím přijde příště. Možná namaluje obraz nebo třeba bude tančit v kroji. Asi by nás to už ani nějak moc neudivilo.

Články: ,

avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na

PRÁVĚ VYŠLO NA ELEKTRICKEVOZY.CZ

ID.3 je opravdový problém. Najde Volkswagen pomoc u Daimleru?

Tohle už ani není vtipné. Opět se objevily zprávy o tom, že Volkswagen má stále problémy s ID.3, respektive s jeho softwarem. A bohužel… (diskuze 2)

Jakub Mokříš  |   publikováno: DNES

Lime může zbankrotovat. Kvůli koronaviru

Služba Lime se může zdát jako něco, co už se etablovalo a co má neotřesitelnou pozici. Zdání klame. TIP: Lime vysílá do pražských ulic… (diskuze 2)

Jakub Mokříš  |   publikováno: DNES

3 000 aut týdně? Tesla v Číně po znovuotevření Gigafactory zvýšila produkci

V Šanghaji Tesla překvapivě dosahuje větších výrobních čísel než před zavřením továrny, které bylo vynuceno epidemií koronaviru. TIP: Tesla vyrobí v roce 2020 přes… (diskuze 0)

Jakub Mokříš  |   publikováno: DNES

Anketa: Jak moc se může lišit cena elektromobilu oproti konvenčnímu autu?

Na stránkách Elektrickevozy.cz, největšího českého online magazínu o elektromobilech, se každý týden skrze speciální seriál článků vyptáváme našich čtenářů na to, jak by měl… (diskuze 15)

redakce  |   publikováno: VČERA

Kdo má elektromobil, vyhrál. V Itálii kvůli koronaviru zavírají benzínky

Z evropských zemí je na tom v boji s koronavirem ze všech nejhůř Itálie. Lidské oběti samozřejmě nelze přehlédnout, ale země jako taková přestává… (diskuze 12)

Jakub Mokříš  |   publikováno: 27. 3. 2020
Dodržujeme pravidla o ochraně osobních údajů.
K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.