Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | koronavirus | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů pro rok 2020

Elektrokola Moustache se slevou až 50 %!

  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze

Baví vás jezdit na kole, ale kopce jsou něco, čemu se vyhýbáte obloukem? Rádi byste si zajeli více než 20 km, ale občas vám dojdou síly a bojíte se, že byste to nezvládli? Pak sáhněte po elektrokole, které část “práce” udělá za vás! Už nikdy se nemůže stát, že by vám došly síly.

Jaké elektrokolo vybrat?

Horské, které vás nikdy nenechá ve štychu

Většina těch nejlepších elektrokol jsou horského typu, protože málokoho na horách baví to úporné šlapání do kopce. Za to sjezd terénem, to je jiná! Právě na tento typ jízdy se vám bude hodit celoodpružené elektrokolo značky Moustache. Tento francouzský výrobce patří mezi špičku na trhu, což jen potvrzuje to, že na jejich kolech jezdí mistr světa v cross country, Julien Absalon. Zároveň vyhráli v Německu i ve Francii ocenění Nejlepší MTB elektrokolo 2018. S nimi rozhodně nešlápnete vedle. Navíc na stránce Cyklospeciality.cz běží aktuálně na tato elektrokola velké slevy. Ceny nyní startují na 59.950 Kč, což je téměř o 50 % levnější!

Univerzální, které si zamilujete na silnici a v lehkém terénu

Pokud si ale rádi užíváte jízdu po silnicích, můžete si vybrat z modelů Lundi či Samedi. Jsou to pohodová elektrokola, která vás budou bavit i v době, kdy už se normálně vidíte doma. Výhodou je, že je navíc můžete vzít i do lehčího terénu.

Skladné, které ocení každý, kdo je z města

Elektrokolo Moustache Friday ideálním parťákem pro kohokoliv, kdo cestuje ve městě a sem tam se mu hodí zkombinovat dopravu na kole s tou veřejnou. Kolo se jednoduše otočí v řidítkách o 90°, takže nezabírá moc místa a vy s ním v klidu můžete nastoupit třeba do metra, či ho uskladnit na chodbě, aniž byste do něj pořád vráželi. Nyní ho navíc můžete zakoupit se slevou 35 %! Ve slevě jsou také i oblíbené skládací elektrokola.

Ať už dáváte přednost horám, kopcovitým, či rovným městům, se značkou elektrokol Moustache se rozhodně nespálíte. Mají ty nejšpičkovější baterie značky Bosch a řazení od celosvětově uznávaného výrobce Shimano. Nyní je navíc můžete pořídit až se slevou 50 %! Kdy jindy do toho jít než teď?

ŠTÍTKY:,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení