Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | koronavirus | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů pro rok 2020

Chevrolet představil svůj první elektromobil pro čínský trh – Chevrolet Menlo

  |  Samuel Novotný  |  diskuze

Jak Chevrolet slíbil, tak i udělal. Pár dnů zpět odhalil svůj plně elektrický vůz Chevrolet Menlo, který bude směřovaný pro čínský trh.

Je vidět, že Chevrolet své sliby drží, alespoň co se týče elektromobilů. Dne 8.11.2019 totiž odhalil svůj první plně elektrický model pro čínský trh – Chevrolet Menlo. Tento vůz by měl mít dle NEDC dojezd až 410 km. Veřejná prezentace tohoto elektromobilu by měla proběhnout od 22. listopadu do 1. prosince na Auto Guangzhou 2019, což je čínská mezinárodní automobilová výstava. Samotný prodej elektromobilu by měl začít již v první polovině roku 2020.

Sice se uvádí, že dle NEDC má Menlo dojezd až 410 km, což z něj děla konkurenceschopný elektromobil, ale ve skutečném provozu by měl být dojezd prý jen 300 km. To je zatím tak nějak vše, co aktuálně víme.

Samotná společnost Chevrolet popisuje Menlo jako „sportovně vyhlížející sedan“, ale je složité pochopit, jak může někdo popisovat Menlo jakožto sedan.

„Chevrolet Menlo je náš nový plně elektrický vůz, který bude dostupný v Číně. Zahrnuje špičkovou technologii baterií od společnosti GM, vysoce efektivní pohon a inteligentní propojení technologií, což ve výsledku přináší nový zážitek z „čisté“ jízdy. Jeho dojezd činí podle „New European Driving Cycle (NEDC)“ až 410 kilometrů na jedno nabití. Chevrolet Menlo přijal atletický design univerzálního sportovního konceptu Chevrolet FNR-X, který dokazuje vášeň značky pro inovace a vynalézavost. Aby toho nebylo málo, tak Chevrolet Menlo přichází s informačním systémem MyLink + nové generace . Mezi funkce systému patří například virtuální klíč od auta, dálkové ovládání a inteligentní rozpoznávání hlasu. “

Zdroj: insideevs.com

ŠTÍTKY:, , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení