Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | koronavirus | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů pro rok 2020

Byl v Číně vyfocen Model 3 s větším rozvorem?

  |  Jakub Mokříš  |  1 komentář

Několik zajímavých verzí Modelu 3 bylo spatřeno v Číně, kde nedávno vyrostla Gigafactory 3. Model 3 dost možná dostane větší rozvor kol.

V Číně totiž takové verze poměrně běžných vozů nejsou nic neobvyklého. Tamní kultura je do značné míry založena na prezentování sociálního statusu a kdo má verzi s větším rozvorem, má se v očích ostatních lépe než soused, který má rozvor u stejného vozu menší (bez ohledu na reálný stav konta a sociální poměry dotyčných).

A tohoto efektu se možná rozhodla využít i Tesla, která by mohla začít nabízet Model 3 s prodlouženým rozvorem. Na Auto Sina se objevila fotka právě takové údajné verze, navíc ještě dost nápadně maskované. Ano, může to být úhlem, ze kterého byl obrázek pořízen a jako větší jen působit. Pak se ale objevil další obrázek, na Twitteru. Zhodnocení, jestli jde o prodlouženou verzi nebo ne, necháme na každém zvlášť.

ŠTÍTKY:, ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kerosin Recent comment authors
  Přihlásit k odběru  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Kerosin
Kerosin

No ono je vůbec sporné, jestli je to TESLA. Nevím sice jak v Číně, ale v USA, JAR a Evropě si Tesla s maskováním svých nových modelů hlavu neláme. Teď na modelu Y vidíme, že je při testování běžně k vidění zcela bez maskování.
Takže otázkou je, zda to náhodou není jen další kopie od Xiaopeng Motors známého to plagiátora Tesly.

Mobilní zobrazení