Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | koronavirus | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů pro rok 2020

BMW i4 bude vypadat více jako běžné auto než elektromobil

  |  Luboš Srb  |  1 komentář

Dosavadní elektromobily od BMW vypadají spíše tak trochu jako z budoucnosti, ale zákazníci to ne vždy ocení. A tak by měl další plně elektrický model vypadat spíše jako běžné auto.

Tip: BMW iNext: supermoderní elektromobil základem značky?

Kolem nadcházejícího elektromobilu BMW i4 se objevují různé informace a spekulace. Nejnovější mluví o tom, že se automobilka rozhodla vyjít vstříc zákazníkům, kteří si nechtějí kupovat elektromobil se zvláštním designem, ale chtějí zkrátka auto s plně elektrickým pohonem, které nebude jinak nijak výrazně odlišné.

Jak by tedy mohlo vypadat chystané BMW i4? Určitě upustí od designu dosavadního modelu i3 (test), který byl až příliš extravagantní. A měl by být více podobný čtyřkovým modelům se konvenčním pohonem. Na základě toho vznikl render, který počítá i s dosavadním koncepčním návrhem.

zdroj: Electrek

ŠTÍTKY:, , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Petr Recent comment authors
  Přihlásit k odběru  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Petr
Petr

Mně se to auto teda nelíbí. Elektromobily jsou celkově takové zvláštní. Ale samozřejmě i ony mají své výhody. Třeba i já jednou budu některé doma mít. Zatím se musím spokojit s benzínovým autem, které jsem si nedávno koupil a byl to super kup. Je v plně výbavě a bylo za dobré peníze. Nejprve jsem si nechal poslat výpis výbavy podle VIN z https://voton.cz/vypis-vybavy a až poté jsem auto koupil a dobře jsem udělal.

Mobilní zobrazení