Elektrickevozy.cz

Trendy: ankety Elektrickevozy.cz | filmy o elektromobilech | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů roku 2020

Anytime carsharing zdvojnásobil počet aut ve flotile hybridů

  |  Luboš Srb  |  2 komentáře

Pokud jezdíte s carsharingem Anytime, jistě oceníte výrazné navýšení počtu aut v ulicích Prahy.

TIP: Test Anytime carsharing: služba nejen pro pražské manažery

Dosud měla flotila hybridních modelů Yaris od Toyoty něco kolem 100 aut, nově čítá již přes 200 aut, což by mělo znamenat lepší dostupnost a kratší docházkové vzdálenosti ve vypůjčovací oblasti pro zákazníky.

“V ulicích Prahy už máme dalších 100 zbrusu nových aut. A to znamená jediné. Ještě snazší cestování po městě! Zdvojnásobili jsme počet aut a rozhodně se nechystáme zpomalit.” uvádí společnost Anytime ve svém newsletteru, který tento týden rozeslala svým zákazníkům.

S novým Anytime carsharingem je možné cestovat po Praze od jara loňského roku. Jedná se o velmi jednoduchou službu, s jednoduše ovládanými hybridními toyotami, s přehlednými podmínkami s cenou již od 1,99 Kč za minutu jízdy. Podrobnější informace jsme přinesli v našich dřívějších článcích a také v samotném testu této carsharingové služby.

ŠTÍTKY:, , , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
TomRadog Recent comment authors
  Přihlásit k odběru  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Radog
Radog

Zvýšení počtu aut není výhoda pro město. Jde o privatizaci veřejného prostoru a dopravní infrastruktury. Pokud by carsharing měl městu ulevit, tak by soukromí majitelé jednotlivých automobilů měli být ti, co půjčují. V Praze, dle zprávy, přibylo 200 aut – k tomu nelze gratulovat.

Tom
Tom

Máte pravdu, o ekologii bych se moc neopíral (samozřejmě nelze popřít alespoň to, že zvolili dobře auto – malý hybrid s opravdu nízkou spotřebou a tedy i emisemi, tady má Anytime před X let starými TDI v taxikářských Octaviích obrovský náskok). Jde vlastně jen o podobné podnikání jako je Taxi jen bez taxikářů. Jen pro zajímavost, taxi je v Praze 5-10 tisíc, takže Anytime je jen hrstka v moři.

Mobilní zobrazení