Elektrickevozy.cz

Trendy: hledáme redaktory | ankety Elektrickevozy.cz | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů roku 2020

Anytime carsharing přináší nový tarif na hodinu i více kilometrů v ceně

  |  Luboš Srb  |  diskuze

Carsharing Anytime, který působí v Praze s hybridními Toyotami Yaris, přináší opět nové podmínky pro zákazníky.

TIP: Elektromobily pro nás nejsou téma, říká šéf carsharingu Anytime

“Vyslyšeli jsme vaše přání a přidáváme nový hodinový tarif. Ať už se chystáte jenom něco vyzvednout nebo někoho odvézt, s tarifem na jednu hodinu se můžete spolehnout, že na vás auto počká.” píše společnost Anytime k nové nabídce.

Nově tedy můžete vybírat z více tarifů: minutového (cena od 1,99 korun za minutu), hodinového (199 korun za hodinu), dvouhodinového (299 korun za 2 hodiny), čtyřhodinového (399 korun za 4 hodiny) a 24hodinového (899 korun za 24 hodin).

Změnou prošel i počet volných kilometrů. “A to není vše. Ke stávajícím tarifům jsme přidali více kilometrů, takže se ani při delších cestách nemusíte omezovat.” V případě minutového tarifu jich máte neomezeně, protože vždy platíte jen za čas. U nového hodinového a dvouhodinového tarifu pak máte shodně 20 km v ceně a za další km pak připlácíte, u čtyřhodinového je 40 km a u denního tarifu pak 80 km.

Anytime carsharing (test) tedy opět předělal tarify, tentokrát navýšil počet kilometrů v ceně, nicméně není to žádný dramatický rozdíl a stále platí, že zákazník musí dobře přemýšlet, který tarif se mu bude hodit na danou jízdu nejlépe.

Co by zákazníci od carsharingu této společnosti jistě ocenili, je vyšší počet aut. Aktuálně jich totiž po Praze jezdí zhruba stovka – hybridy Toyota Yaris Hybrid s automatickou převodovkou – ačkoliv Anytime v loňském roce sliboval, že do konce roku 2019 počet navýší až na 500, jenže se tak nestalo. Podle facebookové stránky provozovatele jsou však již další vozy na cestě a zákazníci by se také měli dočkat této očekávané změny.

ŠTÍTKY:, , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení