Elektrickevozy.cz

Trendy: hledáme redaktory | ankety Elektrickevozy.cz | elektromobilová revoluce v ČR | Tesla Model 3 | TOP 10 elektromobilů roku 2020

1 500 dolarů za akcii? Tesla dál válí a oslavila to prodejem speciálních SEXY kraťasů

  |  Luboš Srb  |  diskuze

Tesla na akciovém trhu pokračuje ve spanilé jízdě. Po zdolání hranice 1 000 dolarů se stala nejhodnotnější automobilkou na světě a teď již její hodnota vyšplhala k hranici 1 400 dolarů, takže postupně padá jeden rekord za druhým. Dojde brzy i ke zdolání hranice 1 500 dolarů? To nevíme, každopádně víme, že Musk a spol. mají velký smysl pro humor!

Limitovaná edice originálních krátkých kraťasů Tesla (Tesla Short Shorts) | foto: Tesla

TIP: Tesla je existenční hrozbou pro tradiční automobilky

Vtípek od Muska aspol.

Firma totiž začala na svých stránkách prodávat limitovanou edici oblečení, ale ne jen tak ledajakého. Jde o speciální krátké kraťásky, se kterými podle popisku zboží mohou všichni fanoušci Tesly oslavit léto.

Nicméně název Tesla Short Shorts je takovým skrytým vtípkem na adresu těch, kteří na akciovém trhu sázejí na pád Tesly a v poslední době jim to vůbec nevychází (jde o tzv. Tesla shortaře). Tesla zdolává jeden rekord za druhým a aktuálně je již cena jejích akcií téměř 1 400 dolarů a ve své spanilé jízdě pokračuje.

Speciální, červené Tesla kraťásky mají zepředu Tesla logo, zezadu pak nápis SEXY (jako název modelové řady, Model S, Model 3, Model X, Model Y). Za cenu 69 420 dolarů (cca 1 600 korun) byly nabízené v různých velikostech, ale jelikož šlo pouze o limitovanou edici (počet kusů neznáme), prakticky okamžitě se vyprodaly.

ŠTÍTKY:, , , ,

Diskuze

Zásady komentářů: Vyjadřujte se k tématu a buďte ohleduplní k ostatním.
Komentáře považované za spam, komentáře výhradně propagační povahy nebo vulgární komentáře budou smazány.
avatar
  Přihlásit k odběru  
Upozornit na
Mobilní zobrazení