NOVÉ ČLÁNKY

Nabíječky pro elektromobily udělají v budoucnu vše za vás

Nejen Tesla vyvíjí nabíječky, které sami rozpoznají, že na parkovací místo přijel elektromobil, připojí se k autu a začnou s dobíjením. A zatímco v… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: VČERA

Statistika mluví jasně: 60 % jízd autem je na méně než 10 km

Ve Spojených státech provedli nový průzkum, aby zjistili důležité informace ohledně cestování autem. A výsledek je poměrně překvapivý. Tip: Počet elektromobilů v ČR roste. Meziročně… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

Proč má na sobě tahle Tesla zvláštní barevné pruhy?

Elektromobily Tesla si pořizují různí lidé a slouží jim k různým věcem, které by některé snad ani ve snu nenapadli. Důvod introvertního Marka Hansona je… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

Finální verze plně elektrického Audi e-Tron na renderech

Očekávané plně elektrické SUV od Audi se blíží. Pojďme si trochu zrekapitulovat, co již víme. A jak by mohla finální produkční verze automobilu vypadat…. (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: VČERA

Z elektromobilů Tesla Model 3 odpadává zadní nárazník

U nejnovějšího cenově dostupnějšího elektromobilu Tesla Model 3 se objevil první celkem nepříjemný problém. V některých případech může očividně odpadávat zadní nárazník, viz. fotografie…. (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 16. 8. 2018

Vylepšené Li-Ion baterie nabijete jen za pár vteřin

Vědci přišli s dalším vynálezem na poli baterií. Tentokrát slibují značně rychlejší nabíjení současných Li-Ion baterií. Tip: Zdokonalené Li-Metal baterie mají být doslova přelomové Nový… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 16. 8. 2018

Názor: 4 elektrické vozy, které změní svět jednou provždy

Elektromobilová revoluce již odstartovala. Nicméně největší vlna, která změní svět jednou provždy, nás v příštích pár letech teprve čeká. Dnešní elektrické vozy ujedou klidně… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 16. 8. 2018

ČEZ díky dotacím pořídil nové elektromobily Hyundai Ioniq

Pětice nových elektromobilů poslouží energetikům ve čtyřech krajích České republiky při plnění pracovních povinností. Počet elektromobilů jezdících po silnicích České republiky aktuálně překročil hranici… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: 16. 8. 2018

Test Volkswagen e-Golf: seznámení s Automobilem

Ano, skutečně jsem ve slově Automobil napsal velké A. Právě elektrický Golf se totiž stane u mnoha z nás prvním elektromobilem, do kterého nasednou…. (diskuze 1)

Tomáš Drahoňovský  |   publikováno: 16. 8. 2018

Apple by mohl představit vlastní auto již v roce 2023

Apple údajně nekončí s myšlenkou vyrobit vlastní automobil. Stát se tak má nejdříve v rozmezí let 2023 až 2025. Tip: Apple má zelenou. V Kalifornii… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 15. 8. 2018

e-Golfem po Praze. Vyzkoušeli jsme službu E-carsrent

Vyzkoušeli jsme, jaké je to jezdit s elektrickým Volkswagenem e-Golf po Praze. Pro tyto účely jsme si vybrali službu E-carsrent, která představuje největší půjčovnu… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 15. 8. 2018

Elon Musk zase baví. Nová mini-Tesla pro malé i velké děti?

Tesla již vyrábí zmenšeninu elektromobilu Model S určenou pouze pro děti, včetně různých doplňků. A tak někoho napadlo zeptat se na Twitteru přímo Elona… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 15. 8. 2018

V ČR byla otevřena první solární nabíjecí stanice elektromobilů

V areálu karvinské firmy CDS Cars s.r.o. byla 19. července slavnostně otevřena první veřejná nabíjecí stanice elektromobilů, která získává energii přes střechu osazenou solárními… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: 15. 8. 2018

První elektromobil Porsche má jméno Taycan. Troufne si na Teslu?

Rozlučte se s názvem Mission E, který německá automobilka používala od roku 2015, když poprvé představila světu svůj první koncepční vůz na elektrický pohon…. (diskuze 0)

sponzorovaný obsah  |   publikováno: 15. 8. 2018

Nový Nissan Leaf získal horší hodnocení od Consumer Reports

Nejnovější generace elektromobilu Nissan Leaf (2018) v nezaujatém hodnocení magazínu Consumer Reports příliš nezabodovala. Consumer Reports je nezisková americká organizace, která testuje všechno možné… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 15. 8. 2018
Dodržujeme pravidla o ochraně osobních údajů.
K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Klasické zobrazení