NOVÉ ČLÁNKY

Test Lexus RX 450h L: když vznešený hybrid povyroste

Lexus se svými vozy proslavil jednoznačně díky neobyčejné pohodlnosti a byl také u zrodu moderních SUV. S neustále narůstající oblibou kategorie větších aut tak… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: DNES

Mercedes-Benz S 560 e: vylepšený plug-in hybrid pro mafiány?

Jste mafián? Pokud jste odpověděli, že ano, mám pro vás další otázku. Jste moderní mafián? Pokud totiž nejezdíte nejmodernější plug-in hybridní verzí, tak asi… (diskuze 0)

Ondřej Miškovský  |   publikováno: DNES

Tesla ve Spojených státech prodává víc aut než Mercedes

Třetí čtvrtletí bylo pro Teslu rekordní co do počtu prodaných aut. Podle nejnovější zprávy se jí na americkém trhu dokonce podařilo překonat Mercedes-Benz. Tesla… (diskuze 0)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 12. 10. 2018

Nissan chystá první SUV elektromobil, možná ze stáje Infinity

Japonská automobilka patří mezi novodobé průkopníky elektromobility, především díky velmi dobře známého a populárnímu elektromobilu Nissan Leaf. Tip: Nissan Leaf Nismo: sportovně laděný elektromobil Nicméně… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 11. 10. 2018

Tesla ukazuje lepší budoucnost s autonomními auty

Vizionářský Elon Musk z Tesly se netají tím, že chce v budoucnu přijít s plně schopným autopilotem, který se dokáže postarat o veškeré řízení… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: 11. 10. 2018

Innogy koupilo největší vyhledávač nabíječek pro elektromobily

Společnost Innogy pokračuje v expanzi v oblasti elektromobility. Akvizicí firmy Recargo získává know how a odborníky přední softwarové společnosti pro elektromobilitu v USA, čímž… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: 10. 10. 2018

U nové Tesly je nejnižší pravděpodobnost zranění v autě

Tesla si zakládá na tom, aby její elektromobily patřily mezi nejbezpečnější auta na světě. A vypadá to, že se ji to vskutku daří. Tip: Rozhovor:… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 10. 10. 2018

V ČR se letos prodalo již 700 elektromobilů a plug-in hybridů

Prodeje elektromobilů a plug-in hybridů, které taktéž dokážou jezdit jen čistě na elektřinu, dále roste. A to i v České republice. Potvrzují to nejnovější… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 10. 10. 2018

Elektromobily vpřed. Innogy a DPMHK oznámily spolupráci

Dopravní podnik města Hradce Králové převzal od Innogy dva elektromobily na půlroční testování. Společný pilot má ověřit možnosti a využitelnost elektromobilů v každodenním městském… (diskuze 0)

Jaroslav Opršal  |   publikováno: 10. 10. 2018

eRallye ukazuje reálné schopnosti dnešních elektromobilů

Již zítra startuje dvoudenní akce eRallye, která představuje cestu z Mnichova přes Prahu a Brno až do Ostravy. To vše v elektromobilech. Tip: Pikes Peak:… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 9. 10. 2018

V ČR byla spuštěna první 100kW nabíjecí stanice typu multipoint

V České republice dnes byla spuštěna první nabíjecí stanice typu multipoint pro elektromobily disponující výkonem 100 kW. Oproti dosavadním 50kW rychlonabíječkám tak jde o… (diskuze 7)

Martin Skořepa  |   publikováno: 9. 10. 2018

Konec pochybností u Mazdy? Všechny vozy bude elektrifikovat

Japonci se dlouho cukali a neviděli cestu v elektrifikaci aut. Vlastně před dvěma lety jediným důvodem, proč plánovali jediný elektrický model, bylo vyhovět legislativním… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 9. 10. 2018

Test Hyundai Ioniq Electric: jihokorejský vizionář

Hyundai se před dvěma lety odhodlal k naprosto ojedinělému kroku. Představil zbrusu nový model Ioniq, který je vůbec prvním autem na světě nabízeném ve… (diskuze 6)

Luboš Srb  |   publikováno: 9. 10. 2018

Robert de Niro představí novou plně elektrickou Kia e-Niro

Kdo jiný než by měl představit nový elektromobil Kia e-Niro než do jisté míry jmenovec a velmi proslulý herec Robert de Niro? Automobilka zatím vypustila… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: 8. 10. 2018

Na dobíjecích stanicích ČEZ je nyní možné platit jednorázově

Veřejné dobíjecí stanice pro elektromobily provozované Skupinou ČEZ postupně přecházejí do režimu fungování, kdy umožní odběr energie nejen stálým zákazníkům, ale i zájemcům o… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: 8. 10. 2018
Dodržujeme pravidla o ochraně osobních údajů.
K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Klasické zobrazení