NOVÉ ČLÁNKY

Elektromobil Volkswagen e-Golf je nyní k vidění v showroomu Alzy

Díky spolupráci mezi automobilkou Volkswagen a e-shopem Alza.cz si budou moci návštěvníci a zákazníci showroomu Alzy v Praze Holešovicích na vlastní oči prohlédnout a osahat jeden… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

Ford připravuje první elektromobil. Ujede prý kolem 500 km

Zatímco většina předních automobilek už odhalila minimálně svou představu či nějaké předpokládané plány s produkcí svých prvních elektromobilů, u Fordu jsou hodně pozadu. Ale… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 21. 5. 2017

Šéf Volkswagenu: tohle auto může překonat Tesla Model 3

Volkswagen se sice zavázal k větší orientaci své činnosti na elektrická vozidla, nicméně jezdili byste něčím takovýmto, co spíše než auto připomíná UFO? Přesto je… (diskuze 0)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 21. 5. 2017

Objev starý 180 let má zamezit používání telefonů za volantem

Japonci chtějí pomocí viktoriánského vynálezu starého 180 let zamezit používání telefonů – zejména smartphonů – za volantem, aby nedocházelo k životně nebezpečnému rušení pozornosti řidiče… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: 19. 5. 2017

Nejúspěšnějším prodejcem je Toyota Dolák, rozhodli zákazníci

Toyota Motor Europe (TME) oznámila v Antwerpách vítěze Evropské ceny zákaznických referencí „Ichiban“ pro rok 2017. Ocenění za Českou republiku převzal Milan Dolák ze… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 19. 5. 2017

Samoopravitelné cesty nabijí i váš elektromobil

Zní to jako sci-fi, ale vědci z Delftské univerzity plánují testování samoopravitelných asfaltových silnic, které budou obsahovat vodivá ocelová vlákna a bakterie. Takové silnice pak… (diskuze 1)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 15. 5. 2017

Mini debutuje s hybridním Countrymanem

Zcela nový plug-in hybrid Mini Cooper S E Countryman ALL4 si svou britskou premiéru odbyde na akci Goodwood Festival of Speed mezi 29. červnem a… (diskuze 0)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 15. 5. 2017

Faraday Future FF 91 si nekoupíte, ale můžete se aspoň kochat

Faraday Future FF 91 je připravovaný superelektromobil s těmi nejpokročilejšími technologiemi, který bude dokonce ještě dražší než Tesla. Zájemce vyjde na zhruba 7,3 milionů korun. Tip: Extrémní… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: 14. 5. 2017

Elektromobil s dojezdem 500 km nabijete za pouhých 5 minut

Revoluční technologie od izraelského startupu umožní superrychlé nabití elektromobilu s dojezdem zhruba 500 km. Postačí jen 5 minut. Zatímco většina společností se snaží v… (diskuze 1)

Luboš Srb  |   publikováno: 14. 5. 2017

Speciální Nissan Leaf AT-EV pojede závod o délce 16 tisíc km

Projekt Plug In Adventures, který podporuje jízdu elektromobily, vytvořil speciálně upravenou verzi Nissanu Leaf, která se stane prvním plnohodnotným elektromobilem v soutěži Mongol Rally. Soutěž… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: 11. 5. 2017

Policie ČR bude jezdit se sportovním plug-in hybridem BMW i8

Policie ČR dostala v rámci spolupráce s BMW po elektrických vozech i3 ještě jednu unikátní zápůjčku, a to plug-in hybridní model i8. Unikátní plug-in hybridní sportovní vůz BMW… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 11. 5. 2017

Elektromobily budou mít dojezd 1 000 km. Díky „novým“ bateriím

Nový koncept baterií pro elektromobily slibuje zhruba dvojnásobný dojezd – při současných technologiích tedy až 1 000 km, což by výrazným způsobem pomohlo ke zpopularizování… (diskuze 28)

Luboš Srb  |   publikováno: 8. 5. 2017

BMW se opět chlubí. Zdvojnásobilo prodeje elektrických vozů

BMW se rozhodně netají svým ambiciózním plánem na významnou elektrifikaci svého portfolia. A jak poslední prodejní výsledky ukazují, je to správný směr. Tip: Policisté budou… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: 6. 5. 2017
Klasické zobrazení