NOVÉ ČLÁNKY

Test: Toyota Yaris Hybrid 2017 je až nečekaně moderní a chytrá

Nejlevnější hybridní auto od Toyoty není jen do počtu, ba naopak. Za necelých 400 tisíc korun získáte až nečekaně moderní a chytrý vůz, který… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 7. 8. 2017

Faraday Future zajel rekord v extrémním závodě Pikes Peak

Elektromobil Faraday Future FF 91 zvládl jeden z nejtěžších závodů na světě – stoupání na horu Pikes Peak v americkém Coloradu – v rekordním čase…. (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 12. 7. 2017

Plně elektrické SUV Hyundai má stát do milionu

Společnost Hyundai se nechala slyšet, že urychlila svůj plán na uvedení prvního plně elektrického SUV s dlouhým dojezdem, byť není jasné, který model se na… (diskuze 1)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 23. 6. 2017

Recenze Xiaomi Mi Scooter 2: elektrokoloběžka nejen pro zábavu

Chytrá koloběžka od Xiaomi vás bude bavit. Je rychlá, tichá, odolná a jednoduše složitelná pro snadný převoz. Nejen, že s ní zažijete spoustu zábavy,… (diskuze 2)

Luboš Srb  |   publikováno: 18. 6. 2017

Hyundai odhalil plně elektrický autobus s dojezdem 290 km

Společnost Hyundai uvedla na svém podnikovém veletrhu s názvem „Hyundai Truck & Bus Mega Fair“, který se konal v Jižní Koreji, novou řadu komerčních vozidel včetně… (diskuze 1)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 16. 6. 2017

Policie bourala se sportovním BMW i8. Neměla ho ani 3 týdny

Policie ČR měla sportovní hybrid BMW i8 testovat půl roku nebo s ním ujet 20 tisíc kilometrů, ani jedno z toho se však nestane. V… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 30. 5. 2017

Test: hybridní Toyota C-HR ví dobře, jak zaujmout nejen nadšence

Hybridní pohon k Toyotě patří už dlouho. Až v poslední době však znamená víc, než jen výstřel pro některé ekologické zastánce či technologické nadšence…. (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 26. 5. 2017

Elektromobil Volkswagen e-Golf je nyní k vidění v showroomu Alzy

Díky spolupráci mezi automobilkou Volkswagen a e-shopem Alza.cz si budou moci návštěvníci a zákazníci showroomu Alzy v Praze Holešovicích na vlastní oči prohlédnout a osahat jeden… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 25. 5. 2017

Ford připravuje první elektromobil. Ujede prý kolem 500 km

Zatímco většina předních automobilek už odhalila minimálně svou představu či nějaké předpokládané plány s produkcí svých prvních elektromobilů, u Fordu jsou hodně pozadu. Ale… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 21. 5. 2017

Šéf Volkswagenu: tohle auto může překonat Tesla Model 3

Volkswagen se sice zavázal k větší orientaci své činnosti na elektrická vozidla, nicméně jezdili byste něčím takovýmto, co spíše než auto připomíná UFO? Přesto je… (diskuze 0)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 21. 5. 2017

Objev starý 180 let má zamezit používání telefonů za volantem

Japonci chtějí pomocí viktoriánského vynálezu starého 180 let zamezit používání telefonů – zejména smartphonů – za volantem, aby nedocházelo k životně nebezpečnému rušení pozornosti řidiče… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: 19. 5. 2017

Nejúspěšnějším prodejcem je Toyota Dolák, rozhodli zákazníci

Toyota Motor Europe (TME) oznámila v Antwerpách vítěze Evropské ceny zákaznických referencí „Ichiban“ pro rok 2017. Ocenění za Českou republiku převzal Milan Dolák ze… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 19. 5. 2017

Samoopravitelné cesty nabijí i váš elektromobil

Zní to jako sci-fi, ale vědci z Delftské univerzity plánují testování samoopravitelných asfaltových silnic, které budou obsahovat vodivá ocelová vlákna a bakterie. Takové silnice pak… (diskuze 1)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 15. 5. 2017
Klasické zobrazení