NOVÉ ČLÁNKY

Test: Toyota Prius Plug-in Hybrid (2017) je králem všech hybridů

Prius zůstává ikonickým a tak trochu futuristickým vozem i v roce 2017, tedy 20 let od prvního sériově vyráběného hybridního vozu. Nový model Toyota… (diskuze 2)

Luboš Srb  |   publikováno: 2. 10. 2017

Wozniak: příští velká věc přijde od Tesly, ne od Applu

Spoluzakladatel Applu Steve Wozniak by o inovacích mohl něco vědět. A něco by mohl vědět také o inovátorech. Nedávno se nechal slyšet, že příští… (diskuze 0)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 24. 9. 2017

Richard Hammond boural jedním z nejdražších elektromobilů

Richard Hammond je v partě současných moderátorů pořadu The Grand Tour (a bývalých moderátorů Top Gearu) považován za „toho třetího“. Je malý vzrůstem, ale velký… (diskuze 0)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 3. 9. 2017

Test: Toyota Yaris Hybrid 2017 je až nečekaně moderní a chytrá

Nejlevnější hybridní auto od Toyoty není jen do počtu, ba naopak. Za necelých 400 tisíc korun získáte až nečekaně moderní a chytrý vůz, který… (diskuze 1)

Luboš Srb  |   publikováno: 7. 8. 2017

Faraday Future zajel rekord v extrémním závodě Pikes Peak

Elektromobil Faraday Future FF 91 zvládl jeden z nejtěžších závodů na světě – stoupání na horu Pikes Peak v americkém Coloradu – v rekordním čase…. (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 12. 7. 2017

Plně elektrické SUV Hyundai má stát do milionu

Společnost Hyundai se nechala slyšet, že urychlila svůj plán na uvedení prvního plně elektrického SUV s dlouhým dojezdem, byť není jasné, který model se na… (diskuze 1)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 23. 6. 2017

Recenze Xiaomi Mi Scooter 2: elektrokoloběžka nejen pro zábavu

Chytrá koloběžka od Xiaomi vás bude bavit. Je rychlá, tichá, odolná a jednoduše složitelná pro snadný převoz. Nejen, že s ní zažijete spoustu zábavy,… (diskuze 2)

Luboš Srb  |   publikováno: 18. 6. 2017

Hyundai odhalil plně elektrický autobus s dojezdem 290 km

Společnost Hyundai uvedla na svém podnikovém veletrhu s názvem „Hyundai Truck & Bus Mega Fair“, který se konal v Jižní Koreji, novou řadu komerčních vozidel včetně… (diskuze 1)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 16. 6. 2017

Policie bourala se sportovním BMW i8. Neměla ho ani 3 týdny

Policie ČR měla sportovní hybrid BMW i8 testovat půl roku nebo s ním ujet 20 tisíc kilometrů, ani jedno z toho se však nestane. V… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 30. 5. 2017

Test: hybridní Toyota C-HR ví dobře, jak zaujmout nejen nadšence

Hybridní pohon k Toyotě patří už dlouho. Až v poslední době však znamená víc, než jen výstřel pro některé ekologické zastánce či technologické nadšence…. (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 26. 5. 2017

Elektromobil Volkswagen e-Golf je nyní k vidění v showroomu Alzy

Díky spolupráci mezi automobilkou Volkswagen a e-shopem Alza.cz si budou moci návštěvníci a zákazníci showroomu Alzy v Praze Holešovicích na vlastní oči prohlédnout a osahat jeden… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 25. 5. 2017

Ford připravuje první elektromobil. Ujede prý kolem 500 km

Zatímco většina předních automobilek už odhalila minimálně svou představu či nějaké předpokládané plány s produkcí svých prvních elektromobilů, u Fordu jsou hodně pozadu. Ale… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 21. 5. 2017

Šéf Volkswagenu: tohle auto může překonat Tesla Model 3

Volkswagen se sice zavázal k větší orientaci své činnosti na elektrická vozidla, nicméně jezdili byste něčím takovýmto, co spíše než auto připomíná UFO? Přesto je… (diskuze 0)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 21. 5. 2017
Klasické zobrazení